Zakończył się Puchar Pomorza 2016
13 sierpnia zakończył się jeden z cykli imprez nordicowych odbywających się na północy kraju. Oto po finale Pucharu Pomorza znamy już zwycięzców i wiemy, kto może poszczycić się Pucharem Pomorza :)
Finał odbył się w Koszalinie, gdzie na długim podsumowaniu uhonorowano najlepszych kijkarzy startujących w tym cyklu. Radości nie było końca, przedstawiamy więc czołówkę Pucharu - pełną klasyfikację znajdziecie w plikach dołączonych do artykułu.
5 km, klasyfikacja indywidualna
- K NPSR - Gabriela Sulicka (400 pkt)
- M NPSR - Łukasz Antoniewicz-Bartczak (380 pkt)
- K dzieci - Dominika Grudnowska (340 pkt)
- M dzieci - Mateusz Kuśmierek (400 pkt)
- K junior - Wiktoria Naczk (380 pkt)
- M junior - Tomasz Knitter (300 pkt)
- K 18-29 - Angelika Rakuć (340 pkt)
- M 18-29 - Jakub Rakuć (400 pkt)
- K 30-39 - Janina Ewa Rudnik (370 pkt)
- M 30-39 - Piotr Brzozowski (300 pkt)
- K 40-49 - Marianna Jóźwiak (330 pkt)
- M 40-49 - Leonard Naczk (400 pkt)
- K 45-49 - Beata Komar (400 pkt)
- M 45-49 - Sebastian Rajewski (380 pkt)
- K 50-54 - Marzena lesińska (400 pkt)
- M 50-54 - Dariusz Kopczewski (330 pkt)
- K 55-59 - Saturnina Wilkołek-Szudarska (360 pkt)
- M 55-59 - Edward Szudarski (370 pkt)
- K 60-64 - Krystyna Leszczyszyn (380 pkt)
- M 60-64 - Ryszard Kaziów (310 pkt)
- K 65-69 - Mirosława Szpalerska (350 pkt)
- M 65-69 - Bogdan Grygorowicz (400 pkt)
- K 70+ - Stanisława Zawora (100 pkt)
- M 70+ - Kazimierz Kloska (400 pkt)
10 km, klasyfikacja indywidualna
- K 18-29 - Adrianna Lipko (360 pkt)
- M 18-29 - Patryk Kuśmierek (380 pkt)
- K 30-39 - Dorota Kinda (310 pkt)
- M 30-39 - Maciej Roszman (360 pkt)
- K 40-49 - Renata Brzozowska (300 pkt)
- M 40-49 - Kamil Kliczka (400 pkt)
- K 50-59 - Joanna Roszman (380 pkt)
- M 50-59 - Remigiusz Dziadek (320 pkt)
- K 60-69 - Maria Stopa-Turzyńska (400 pkt)
- M 60-69 - Andrzej Kępa (360 pkt)
- K 70+ - Janina Woronko-Zaczyńska (200 pkt)
- M 70+ - Feliks Namsołek (100 pkt)
Open, klasyfikacja drużynowa
- Błękitni NW Dziemiany (3470 pkt)
- Face NW Team (3080 pkt)
- Pendolino (2495 pkt)
5 km, klasyfikacja drużynowa
- Face NW Team (2010 pkt)
- Błękitni NW Dziemiany (1970 pkt)
- Dwa Kije Słupsk (1960 pkt)
10 km, klasyfikacja drużynowa
- Błękitni NW Dziemiany (1500 pkt)
- Pendolino (1420 pkt)
- Face NW Team (1070 pkt)
Odsłon: 1170
Promowane Imprezy
-
Puławy
20 kwi
-
Wilkowo
11 maj
-
Obliwice
25 maj
-
Krępa Kaszubska
8 cze
-
Obliwice
31 sie